• 0 212 854 33 33

0 212 854 33 33 RANDEVU ALIN
Beykoz Oto Ekspertiz

EFT Beykoz Oto Ekspertiz şubesi, araç eksperiz hizmetini profesyonel ve Güvenilir kadrosu ile vermektedir. Beykoz Oto Expertiz EFT Oto Ekspertiz'in İstanbul'da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç expertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir.

Eft Oto expertiz İstanbul'da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Beykoz Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Beykoz Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır.

Doğru tespit yapılmış Oto expertiz Raporu almak için Beykoz Araç Expertiz size çok yakın. Eft Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır.

Beykoz oto ekspertiz, ikinci el araçların kaza vakalarını teknik ekipman, teçhizat ve robotlarla test eden ve denetleyen ve ayrıntılı "Beykoz oto ekspertiz raporu" düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız ve donanımlı Beykoz oto ekspertiz organizasyonudur. Kullanılan oto eksper kontrol merkezi.


Profesyonel ekip ve ekipmanlarla% 100 Güvenli bir Beykoz oto ekspertiz firma ile hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca Beykoz oto ekspertiz yapıldı.


2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı.


OTO EKSPERTİZ, her markayı yayınlayan Türkiye'nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Beykoz oto ekspertiz Hizmetidir 2.el Otomobil Beykoz oto ekspertiz Raporu Oto rapor yalnızca 2.Beykoz oto ekspertizRaporu düzenliyor Oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor, aracı kurum yapmak yapma.

Oto Ekspertiz | EFT Oto Ekspertiz | Tüm İstanbul'da Hizmetinizde

Turgut Özal Mahalesi E-5 Saadetdere Metrobüs durağı Karşısı, Otoport yanı OPET Akaryakıt istasyon içi 42 / J ESENYURT / İST.