• 0 212 854 33 33

0 212 854 33 33 RANDEVU ALIN
Florya Oto Ekspertiz

EFT Florya Oto Ekspertiz şubesi, araç eksperiz hizmetini profesyonel ve Güvenilir kadrosu ile vermektedir. Florya Oto Expertiz EFT Oto Ekspertiz'in İstanbul'da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç expertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir.

Eft Oto expertiz İstanbul'da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Florya Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Florya Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır.

Doğru tespit yapılmış Oto expertiz Raporu almak için Florya Araç Expertiz size çok yakın. Eft Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır.

Florya oto ekspertiz, ikinci el araçların kaza vakalarını teknik ekipman, teçhizat ve robotlarla test eden ve denetleyen ve ayrıntılı "Florya oto ekspertiz raporu" düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız ve donanımlı Florya oto ekspertiz organizasyonudur. Kullanılan oto eksper kontrol merkezi.


Profesyonel ekip ve ekipmanlarla% 100 Güvenli bir Florya oto ekspertiz firma ile hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca Florya oto ekspertiz yapıldı.


2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı.


OTO EKSPERTİZ, her markayı yayınlayan Türkiye'nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Florya oto ekspertiz Hizmetidir 2.el Otomobil Florya oto ekspertiz Raporu Oto rapor yalnızca 2.Florya oto ekspertizRaporu düzenliyor Oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor, aracı kurum yapmak yapma.

Oto Ekspertiz | EFT Oto Ekspertiz | Tüm İstanbul'da Hizmetinizde

Turgut Özal Mahalesi E-5 Saadetdere Metrobüs durağı Karşısı, Otoport yanı OPET Akaryakıt istasyon içi 42 / J ESENYURT / İST.