• 0 212 854 33 33

0 212 854 33 33 RANDEVU ALIN
Pendik Oto Ekspertiz

EFT Pendik/istanbul Oto Ekspertiz şubesi, araç eksperiz hizmetini profesyonel ve Güvenilir kadrosu ile vermektedir. Pendik/istanbul Oto Expertiz EFT Oto Ekspertiz'in İstanbul'da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç expertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir.

Eft Oto expertiz İstanbul'da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Pendik/istanbul Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Pendik/istanbul Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır.

Doğru tespit yapılmış Oto expertiz Raporu almak için Pendik/istanbul Araç Expertiz size çok yakın. Eft Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır.

Pendik/istanbul oto ekspertiz, ikinci el araçların kaza vakalarını teknik ekipman, teçhizat ve robotlarla test eden ve denetleyen ve ayrıntılı "Pendik/istanbul oto ekspertiz raporu" düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız ve donanımlı Pendik/istanbul oto ekspertiz organizasyonudur. Kullanılan oto eksper kontrol merkezi.


Profesyonel ekip ve ekipmanlarla% 100 Güvenli bir Pendik/istanbul oto ekspertiz firma ile hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca Pendik/istanbul oto ekspertiz yapıldı.


2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı.


OTO EKSPERTİZ, her markayı yayınlayan Türkiye'nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Pendik/istanbul oto ekspertiz Hizmetidir 2.el Otomobil Pendik/istanbul oto ekspertiz Raporu Oto rapor yalnızca 2.Pendik/istanbul oto ekspertizRaporu düzenliyor Oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor, aracı kurum yapmak yapma.

Pendikte Oto Ekspertiz şubemizi açıyoruz.Pendikte ekspertiz yaptırmak isterseniz EFT Oto Ekspertiz sizlere 10 dk uzaklıkta.

Oto Ekspertiz | EFT Oto Ekspertiz | Tüm İstanbul'da Hizmetinizde

Turgut Özal Mahalesi E-5 Saadetdere Metrobüs durağı Karşısı, Otoport yanı OPET Akaryakıt istasyon içi 42 / J ESENYURT / İST.