• 0 212 854 33 33

0 212 854 33 33 RANDEVU ALIN
Ümraniye Ekspertiz

EFT Ümraniye/İstanbul Oto Ekspertiz şubesi, araç eksperiz hizmetini profesyonel ve Güvenilir kadrosu ile vermektedir. Ümraniye Oto Expertiz EFT Oto Ekspertiz'in İstanbul'da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç expertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir.

Eft Oto expertiz İstanbul'da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Ümraniye/İstanbul Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Ümraniye Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır.

Doğru tespit yapılmış Oto expertiz Raporu almak için Ümraniye Araç Expertiz size çok yakın. Eft Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır.

Ümraniye oto ekspertiz, ikinci el araçların kaza vakalarını teknik ekipman, teçhizat ve robotlarla test eden ve denetleyen ve ayrıntılı "Ümraniye oto ekspertiz raporu" düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız ve donanımlı Ümraniye oto ekspertiz organizasyonudur. Kullanılan oto eksper kontrol merkezi.


Profesyonel ekip ve ekipmanlarla% 100 Güvenli bir Ümraniye oto ekspertiz firma ile hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca Ümraniye oto ekspertiz yapıldı.


2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı.


OTO EKSPERTİZ, her markayı yayınlayan Türkiye'nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Ümraniye oto ekspertiz Hizmetidir 2.el Otomobil Ümraniye oto ekspertiz Raporu Oto rapor yalnızca 2.Ümraniye oto ekspertizRaporu düzenliyor Oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor, aracı kurum yapmak yapma.

Oto Ekspertiz | EFT Oto Ekspertiz | Tüm İstanbul'da Hizmetinizde

Turgut Özal Mahalesi E-5 Saadetdere Metrobüs durağı Karşısı, Otoport yanı OPET Akaryakıt istasyon içi 42 / J ESENYURT / İST.